• Obecnie brak na stanie

Zestaw 12x puszka 415g karma mokra super benek indyk z kaczką

43,99 zł
Brutto

Super Benek Indyk z Kaczką puszka 415g

Ilość
  Obecnie brak na stanie

KARMA SUPER BENEK – SUPER CHUNKS Z INDYKIEM I KACZKĄ w puszce - ZESTAW 12 SZTUK

Linia Super Chunks to uzupełnienie obecnych na rynku saszetek dla kotów o tej samej nazwie. W puszkach koty znajdą 60% mięsa i produktów pochodzenia zwierzęcego w tym 60% z nich pochodzi ze świeżego mięsa. W trosce o zdrowie kotów specjaliści, kórzy opracowywali recepturę wzbogacili ją w witaminy A, E i D3 jak również w taurynę. Karma nie zawiera konserwantów ani barwników.

Indycze mięso jest bogatym źródłem niacyny, selenu, witamin z grupy B oraz cynku. Ma wysoką wartość odżywczą przy jednocześnie stosunkowej niskiej kaloryczności. Natomiast mięso z kaczki zawiera wiele składników odżywczych, takich jak między innymi nienasycone kwasy tłuszczowe.


Skład: mięso i produkty uboczne pochodzenia zwierzęcego - w suchych kawałkach nie mniej niż 60% , w tym indyka i kaczki nie mniej niż po 5% w całości (mięso indycze, mięso kacze i podroby z indyka, podroby wieprzowe), mąka pszenna, chlorek sodu, węglan wapnia, karmel.

Składniki analityczne: białko surowe: 7,2%, zawartość tłuszczu: 4,3%, włókno surowe: 0,2%, popiół surowy: 2%, wilgotność: 80%.

Dodatki/kg: dodatki dietetyczne: Wit. D3- 200 j.m, Wit. E- 25mg, Aminokwasy: Tauryna-400mg, Cynk jako tlenek cynku: 20 mg, miedź jako miedź (II), pentahydrat siarczanu: 1,0 mg, jod jako jodan wapnia - bezwodny: 0,75mg.

Dodatek technologiczny: Guma kasja: 500 mg.

Dostępne opakowania: puszka 415 g

Szczegóły produktu